Serwis mikrosilników protetycznych i frezarek kosmetycznych

Nie ma nic gorszego niż uszkodzony mikrosilnik protetyczny (frezarka kosmetyczna), który właśnie potrzebny jest do pracy. Pracował bezawaryjnie tak długo aż tu nagle awaria i to w chwili, gdy trzeba wykonać pilną protezę, umówiony zabieg manicure lub pedicure. Ale czy na pewno mikrosilnik wyzionął ducha tak nagle? Czy jego praca w ostatnich dniach, tygodniach a nawet miesiącach nie była gorsza? Prawdopodobnie tak, ale kto zwraca uwagę na cieplejszą prostnicę mikrosilnika protetycznego, bądź głośniejszą pracę rączki frezarki kosmetycznej? Mikrosilniki protetyczne (jak i frezarki kosmetyczne) bardzo rzadko zaskakują niespodziewaną awarią. Do naszego serwisu niemal każdego tygodnia trafiają prostnice (rączki frezarek kosmetycznych), które wyzionęły ducha. Oczywiście wskrzeszamy je o ile koszt naprawy ma sens. Gorzej jak oprócz łożysk i szczotek węglowych trzeba przeszczepić wirnik.

Serwis mikrosilników protetycznych

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie mikrosilników protetycznych zarówno szczotkowych, jak i bezszczotkowych. Magazyn części zamiennych jakim dysponujemy, pozwala nam błyskawicznie uporać się z każdą niemal usterką. Standardowe usługi obejmujące wymianę szczotek węglowych, łożysk, chucków (trzymaków freza), przewodów, włącznie z konserwacją całej prostnicy nie zabierają nam więcej jak godzinę, więc za naprawę frezarki nasi Klienci płacą 80zł brutto + koszt części zamiennych. Ponieważ te importujemy bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych przedstawicieli, mają i odpowiednią jakość i atrakcyjną cenę. 

Marki w których się specjalizujemy to: MicroNx, Saeyang Marathon, Saeshin Strong, NSK, KaVo, EXO, JSDA, Semilac. Na wykonane naprawy udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

Podobnie jak w przypadku mikrosilników protetycznych, także i frezarki kosmetyczne nie mają przed nami tajemnic. Błyskawicznie uporamy się zarówno z zatartymi łożyskami, falującymi obrotami czy złamanym w rączce frezem. Przy okazji naprawy sprawdzimy w jakim stanie są szczotki węglowe, łożyska czy przewody. Każdą naprawę poprzedzamy i kończymy podłączają rączkę frezarki kosmetycznej pod aparaturę pomiarową, dzięki której wiemy czy pobór prądu przez silnik jest właściwy. Standardowo każda rączka frezarki w trakcie naprawy jest czyszczona z zalegającego pyłu i innych zabrudzeń. Na każdą naprawę dajemy 6msc gwarancji, gdyż używamy do naprawiania frezarek kosmetycznych wyłącznie oryginalnych części zamiennych. 

Specjalizujemy się w naprawianiu frezarek kosmetycznych takich firm jak: MicroNx, Saeyang Marathon, Saeshin Strong, NSK, KaVo, Gerlach, LCN, Promed, EXO, Yoshida, JSDA, Semilac.