REKLAMA

serwis sprzętu medycznego

Serwis techniczny gebiss.pl

oferuje usługi w zakresie

naprawy i konserwacji

mikrosilników protetycznych

oraz

frezarek kosmetycznych

 serwis mikrosilników

naprawy gwarancyjne

i pogwarancyjne

gebiss.pl

Każdy, nawet najlepszej marki produkt ulega awariom, dlatego niezwykle ważne jest, by nasze urządzenie posiadało wsparcie techniczne. Szanujące się firmy jak Micronx, Kavo, NSK, czy Gerlach dbają o swój wizerunek, zapewniając swoim klientom dostęp do autoryzowanych serwisów. Dysponowanie oryginalnymi częściami zamiennymi, jak również wiedzą z zakresu budowy konkretnych modeli nie tylko skraca czas wykonania usługi, ale także pozwala objąć ją gwarancją.

Przeglądając oferty sklepów internetowych, sprzedających urządzenia dla protetyki stomatologicznej i kosmetologii stwierdziliśmy, że na tym rynku panuje typowa wolna amerykanka. Wielu sprzedawców w ogóle nie zawraca sobie głowy takimi informacjami jak okres gwarancji, czy też serwis oferowanego sprzętu. Zgodnie z zasadą kup u nas urządzenie a modlitewnik dostaniesz gratis, by móc się modlić o jego sprawność, los klienta nie jest tak istotny jak zysk. 

Dlatego decydując się na zakup mikrosilnika protetycznego, bądź frezarki kosmetycznej zapytaj sprzedawcę czy w razie awarii będzie w stanie naprawić to co sprzedał. Jeżeli kupisz już swój nowy sprzęt, przeczytaj dokładnie warunki gwarancji. Zdarza się bowiem, że sprzedawca zapewnia o serwisie, gwarancji, czy też o innych prawach przyznawanych przez producenta, bądź dilera, lecz zapomina dodać, że warunkiem wymaganym do bezpłatnej usługi gwarancyjnej jest odesłanie na swój koszt urządzenia do Chin, czy USA. Takie rozwiązanie to nie tylko koszty związane z nadaniem przesyłki, ale co gorsza utrata czasu w którym nasze stanowisko pracy będzie nieczynne z powodu braku silnika. Oczywiście istnieje także ryzyko, że paczka wysłana na inny kontynent przepadnie a odszukanie odpowiedzialnego za ten stan rzeczy nie odnajdziemy. 

serwis mikrosilników protetycznych