REKLAMA

frezarki kosmetyczne micronx

MicroNx

koreańskie

frezarki kosmetyczne

i

mikrosilniki protetyczne

GWARANCJA 24 msc

mikrosilniki micronx

 NOWOŚĆ

akumulatorowa frezarka kosmetyczna M1

frezarka kosmetyczna Micronx M1

frezarka kosmetyczna M1

Mikrosilniki protetyczne dzielimy na dwie podstawowe grupy: szczotkowe i bezszczotkowe. 

Mikrosilniki szczotkowe

Urządzenia charakteryzujące się niższą ceną w porównaniu do modeli bezszczotkowych, słabszą mocą i prędkością obrotową, oraz uboższym wyposażeniem jak chociażby brakiem włącznika kolanowego, czy wyświetlacza LCD. Wyjątek w tej grupie stanowi lider, zajmujący od lat pierwsze miejsce w naszych testach, czyli model Anyxing 300D firmy Micronx

mikrosilnik micronxPołączenie nowoczesnego designu z zaawansowaną technologią, stawia ten produkt wysoko ponad konkurencyjnymi silnikami. 150W mocy, 50.000 obr/min, wyświetlacz LCD, profesjonalna, antypoślizgowa prostnica nie mają sobie równych. Jeśli do tego dodać dwuletnią gwarancję i obecność w Polsce autoryzowanego serwisu tej marki, to nasz werdykt nie może być inny jak uznanie produktu za godnego polecenia. 

Konkurent z własnego podwórka, model Marathon N7 już na pierwszy rzut oka wydaje się być znacznie uboższym produktem. 

90W mocy i 40.000 obr/min to zdecydowanie niższe parametry aniżeli modelu Anyxing 300D. Brakmarathon n7 wyświetlacza LCD, wygodnego, antypoślizgowego pedału nożnego, czy chociażby sterowania sensorowego, to różnice widoczne na pierwszy rzut oka w porównaniu obu modeli. Roczna gwarancja, oraz brak autoryzowanego serwisu marki to kolejne odjęte punkty w naszym zestawieniu. Wydawać by się mogło, że jedyne pole na którym zwycięży Marathon to cena zakupu, jednak i tutaj przewaga Micronx jest widoczna.

Zgodnie z ogólnodostępnym cennikiem, model N7 jest droższy od modelu 300D o 50-100zł.

Mikrosilniki bezszczotkowe

Wśród tych urządzeń dominują produkty markowe, cechujące się dużą mocą, prędkością obrotową i momentem obrotowym. Klasyka gatunku to oczywiście modele Kavo, Scick czy NSK. Flagowy model mikrosilniki kavoKPower Grip firmy Kavo dysponuje mocą 150W, zaś Ultimate XL firmy NSK aż 250W mocy. To aż nadto by pozwolić sobie na prace w każdym materiale. Także wykonanie tych urządzeń, zastosowane materiały, oraz technologia stanowią wzorzec do naśladowania. Jedynie co może dziwić, to zastosowana prędkość początkowa, która w wielu przypadkach wynosi aż 1.000 obr/min. Wyjątek stanowi tu model BL firmy Micronx i Multi600 firmy Saeyang, gdzie prostnica startuje od zera. 

Który więc silnik wybrać? Jeżeli nie ogranicza nas budżet, to polecamy produkty bezszczotkowe wymienionych powyżej firm. Zarówno jakość, parametry, jak i dostępność serwisowa nas nie zawiedzie.Jeżeli cena zakupu odgrywa rolę w naszych poszukiwaniach, to polecamy model Anyxing 300D firmy Micronx. Wysoka moc, prędkość i jakość wykonania nie zawiodą nikogo. Jeśli do tego dodać cenę, wynoszącą nieco ponad 1000zł i dwa lata gwarancji to trudno nie przyznać mu pierwszego miejsca.

 

Co zatem odradzamy? Produkty nieznanego pochodzenia, pozbawione serwisu i części zamiennych, opisane w zakładce "podrabiane produkty".